OPRAWY ETNIA BARCELONA WZOROWANE SĄ NA MODZIE, TRENDACH ULICZNYCH, SZTUCE

Etnia Barcelona jest nie tylko ekspertem od kolorów, ale także tworzy własną historię poprzez współpracę z twórcami ze świata sztuki i fotografii oraz wykonuje oprawy OPRAWY ETNIA BARCELONA WZOROWANE SĄ NA MODZIE, TRENDACH ULICZNYCH, SZTUCE okularowe z materiałów najwyższej jakości. Soczewki produkowane są przy użyciu czystego kryształu mineralnego, który gwarantuje najlepsze wrażenia kolorystyczne i lepszy obraz bez zadrapań.

Oprawy Etnia Barcelona wzorowane są na modzie, trendach ulicznych, sztuce, co powoduje, że cechuje je zrównoważona, klasyczna elegancja dla każdego rodzaju odbiorców.
W 2001 roku 23-letni David Pellicer tworzy markę Etnia Barcelona, której historia sięga daleko wstecz. Twórca marki projektuje swoją pierwszą kolekcję opraw okularowych w różnych wersjach kolorystycznych. Kolekcja była novum na rynku optycznym, na którym dotychczas dominowały oprawy w odcieniach brązu i czerni.

Z pomocą zespołu profesjonalistów i artystów wykreowano ponad 500 różnych kolorów tworzących gamę kolorystyczną opraw Etnia Barcelona. Okulary te stały się najbardziej kolorową marką na międzynarodowym rynku optycznym.