WYJĄTKOWE OKULARY, KTÓRE ŁĄCZĄ WSPÓŁCZESNY SMAK Z FUNKCJONALNOŚCIĄ; SKŁADANE I FORMOWANE RĘCZNIE

Co sześć miesięcy dyrektor kreatywna dokonuje cudu twórczego i logistycznego, wprowadzając na rynek nową kolekcję zaskakujących, eklektycznych projektów, wyznaczając trendy i przekraczając z góry przyjęte wyobrażenia o stylu. Najwyższej jakości elementy o skomplikowanych konstrukcjach, których wykonanie zajmuje ponad półtora roku. Wyjątkowe okulary, które łączą współczesny smak z funkcjonalnością; składane i formowane ręcznie

Od 2013 roku Kaleos samodzielnie na nowo definiuje okulary jako dodatek dzięki niezrównanemu poziomowi jakości i skrupulatnej dbałości o szczegóły.
Moda, innowacja i jakość to wartości, które inspirują i kierują Kaleos, ale to kreatywna struktura marki wyróżnia ją i zapewnia jej sukces.

Dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu w modzie dyrektor kreatywna Claudia Brotons wnosi wiedzę, intuicję i „savoir faire”, które reprezentuje luksusowa marka Kaleos. Z Claudią na czele kreatywny i pod jej przewodnictwem zespół inżynierów Kaleos Studio, we współpracy z wiodącymi światowymi producentami, projektuje elementy, unikalne acetaty i ekskluzywne, kolory soczewek dla marki.